RYZRyerson Holding Corporation
+3,8% сьогодні · +37,5% понад рік
1/10 Зведена оцінка від 1 до 10 того, як інструмент порівнюється з аналогами (той самий сектор і регіон) за опублікованими правилами. Вона описує сьогоднішні дані; це не прогноз ціни. Докладніше в глосарії → «Збалансований» — вище, ніж у 18% інструментів, які ми оцінюємо
Надійність дивіденду: серед найслабших; ціна вища, ніж у більшості аналогів (P/E 101,2). Дивідендна дохідність 2,04%.
Оцінка Ryerson Holding Corporation (RYZ) порівняно з конкурентами в секторі: P/E 101,2 (медіана сектора 23,0), P/B 1,1, EV/EBIT 33,8, дохідність вільного грошового потоку −12,7%, P/S 0,2.
Коефіцієнти порівняно з сектором
Медіани для Матеріали компаній того ж регіону (акції та REIT).
| Метрика | RYZ | Медіана сектора | порівняно з медіаною |
|---|---|---|---|
| P/E | 101,2 | 23,0 · n=64 | 340% вище |
| P/B | 1,1 | 2,0 · n=82 | 45% нижче |
| P/S | 0,2 | 1,2 · n=82 | 83% нижче |
| EV/EBIT | 33,8 | 19,5 · n=50 | 73% вище |
| Дохідність вільного грошового потоку | −12,7% | 3,7% · n=80 | 445% нижче |
| Дивідендна доходність | 2,04% | 1,37% · n=89 | 49% вище |
| Рентабельність власного капіталу | 1,3% | 10,3% · n=84 | 87% нижче |
| Рентабельність інвестованого капіталу | 2,7% | 6,4% · n=65 | 58% нижче |
| Валова маржа | 17,3% | 23,9% · n=83 | 28% нижче |
| Чистий борг / EBITDA | 5,48 | 2,41 · n=60 | 127% вище |
Фактор вартості: 28 зі 100 у групі аналогів. Повний розбір балів →
Аналоги сектора
Найбільші компанії того ж сектора та регіону.
| NEMNewmont | 13,6 | 3,5 | — | 8,0% | 0,9% | 9/10 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FCXFreeport-McMoRan | 24,9 | 4,1 | 14,1 | — | 0,9% | 6/10 |
| ECLEcolab | 40,5 | 8,1 | 33,4 | 2,1% | 1,0% | 7/10 |
| SHWSherwin-Williams | 31,1 | 20,9 | — | 3,7% | 1,2% | 8/10 |
| APDAir Products & Chemicals | — | 4,9 | — | −0,4% | 2,4% | 1/10 |
| CRHCRH plc | 17,7 | 2,5 | 14,7 | 4,0% | 1,2% | 5/10 |
| NUENucor | 19,3 | 2,5 | — | 2,8% | 0,9% | 8/10 |
| WCNWaste Connections | 41,7 | 6,0 | 32,1 | 2,6% | 0,8% | 6/10 |
| MLMMartin Marietta Materials | 16,0 | 2,1 | 37,7 | 2,4% | 0,6% | 1/10 |
| VMCVulcan Materials | 32,9 | 4,3 | 25,0 | 2,2% | 0,7% | 5/10 |
Історія за фінансовими роками
З річних звітів SEC; кожен стовпчик — це фінансовий рік, позначений роком його завершення.
Звітність: U.S. SEC EDGAR · Співвідношення, розраховані AI-Stock Invest на основі публічних звітів та цін закриття · останній період 30 вер. 2026 · подано 28 жовт. 2026
Вийти з контракту тут · Споживачі ЄС: 14 днів на відмову від покупки.