DMCDel Monte Corporation
+5,7% сьогодні · −17,8% понад рік
1/10 Зведена оцінка від 1 до 10 того, як інструмент порівнюється з аналогами (той самий сектор і регіон) за опублікованими правилами. Вона описує сьогоднішні дані; це не прогноз ціни. Докладніше в глосарії → «Збалансований» — вище, ніж у 31% інструментів, які ми оцінюємо
Тренд: серед найслабших; ціна нижча, ніж у більшості аналогів. Дивідендна дохідність 4,18%.
Оцінка Del Monte Corporation (DMC) порівняно з конкурентами в секторі: P/E 16,6 (медіана сектора 18,3), P/B 0,7, EV/EBIT 14,2, дохідність вільного грошового потоку −2,5%, P/S 0,3.
Коефіцієнти порівняно з сектором
Медіани для Товари повсякденного попиту компаній того ж регіону (акції та REIT).
| Метрика | DMC | Медіана сектора | порівняно з медіаною |
|---|---|---|---|
| P/E | 16,6 | 18,3 · n=13 | 9% нижче |
| P/B | 0,7 | 2,1 · n=14 | 68% нижче |
| P/S | 0,3 | 2,4 · n=14 | 87% нижче |
| EV/EBIT | 14,2 | 14,3 · n=12 | біля медіани |
| Дохідність вільного грошового потоку | −2,5% | 5,6% · n=12 | 144% нижче |
| Дивідендна доходність | 4,18% | 2,52% · n=52 | 66% вище |
| Рентабельність власного капіталу | 4,0% | 16,5% · n=18 | 76% нижче |
| Рентабельність інвестованого капіталу | 3,9% | 10,0% · n=17 | 61% нижче |
| Валова маржа | 9,6% | 45,2% · n=16 | 79% нижче |
| Чистий борг / EBITDA | 2,28 | 2,49 · n=17 | 9% нижче |
Фактор вартості: 76 зі 100 у групі аналогів. Повний розбір балів →
Аналоги сектора
Найбільші компанії того ж сектора та регіону.
| DEODiageo plc | 101,0 | 21,4 | 59,7 | — | 2,0% | 1/10 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ABIAnheuser-Busch InBev SA/NV | 22,3 | 1,7 | 14,6 | 7,4% | 1,5% | 6/10 |
| BUDAnheuser-Busch InBev | 22,0 | 1,7 | 14,4 | 7,5% | 1,3% | 6/10 |
| ULVRUnilever plc | 13,9 | 8,5 | 17,1 | 5,3% | 3,3% | 8/10 |
| BATSBritish American Tobacco plc | 14,2 | 2,4 | 14,1 | 5,3% | 5,2% | 5/10 |
| BTIBritish American Tobacco | 14,1 | 2,4 | 14,0 | 5,4% | 5,2% | 6/10 |
| DGEDiageo plc | 26,0 | 5,5 | 19,0 | — | 2,0% | 4/10 |
| HLNHaleon plc | 18,3 | 1,9 | 15,7 | 7,6% | 2,1% | 9/10 |
| JBSJBS N.V. | 7,1 | 1,7 | 2,5 | 5,8% | 7,7% | 1/10 |
| MICCThe Magnum Ice Cream Company N.V. | 37,5 | 17,6 | — | 1,1% | 0,0% | —/10 |
Історія за фінансовими роками
З річних звітів SEC; кожен стовпчик — це фінансовий рік, позначений роком його завершення.
Звітність: U.S. SEC EDGAR · Співвідношення, розраховані AI-Stock Invest на основі публічних звітів та цін закриття · останній період 25 вер. 2026 · подано 28 жовт. 2026
Вийти з контракту тут · Споживачі ЄС: 14 днів на відмову від покупки.