CLSCelestica Inc.
−13,0% сьогодні · −41,7% понад рік
4/10 Зведена оцінка від 1 до 10 того, як інструмент порівнюється з аналогами (той самий сектор і регіон) за опублікованими правилами. Вона описує сьогоднішні дані; це не прогноз ціни. Докладніше в глосарії → «Збалансований» — вище, ніж у 37% інструментів, які ми оцінюємо
Стабільність: серед найслабших. Без дивідендів.
Оцінка Celestica Inc. (CLS) порівняно з конкурентами в секторі: P/E 20,8 (медіана сектора 23,2), P/B 4,2, EV/EBIT 15,1, дохідність вільного грошового потоку 2,1%, P/S 1,4.
Коефіцієнти порівняно з сектором
Медіани для Промисловість компаній того ж регіону (акції та REIT).
| Метрика | CLS | Медіана сектора | порівняно з медіаною |
|---|---|---|---|
| P/E | 20,8 | 23,2 · n=33 | 10% нижче |
| P/B | 4,2 | 2,2 · n=35 | 93% вище |
| P/S | 1,4 | 1,8 · n=34 | 22% нижче |
| EV/EBIT | 15,1 | 15,3 · n=28 | біля медіани |
| Дохідність вільного грошового потоку | 2,1% | 4,6% · n=30 | 54% нижче |
| Дивідендна доходність | 0,00% | 1,64% · n=130 | 100% нижче |
| Рентабельність власного капіталу | 30,2% | 13,3% · n=46 | 128% вище |
| Рентабельність інвестованого капіталу | 46,2% | 12,2% · n=39 | 278% вище |
| Валова маржа | 11,5% | 35,8% · n=28 | 68% нижче |
| Чистий борг / EBITDA | −1,86 | 1,04 · n=38 | 278% нижче |
Фактор вартості: 48 зі 100 у групі аналогів. Повний розбір балів →
Аналоги сектора
Найбільші компанії того ж сектора та регіону.
| CPCanadian Pacific Kansas City | 29,7 | 2,5 | 24,2 | 2,6% | 0,8% | 6/10 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CNICanadian National Railway Co | 23,2 | 5,1 | 19,8 | 3,1% | 2,4% | 9/10 |
| RELRELX plc | 26,6 | 23,2 | 20,5 | 5,1% | 2,3% | 5/10 |
| EMBJEmbraer S.A. | 152,4 | 15,6 | — | 1,3% | 0,5% | —/10 |
| ESLTElbit Systems Ltd. | 56,6 | 7,3 | 44,3 | 1,8% | 0,6% | 8/10 |
| AERAerCap Holdings | 7,4 | 1,5 | — | — | 0,9% | —/10 |
| RBARB Global | 40,2 | 3,2 | 25,6 | 3,5% | 0,7% | 3/10 |
| NVTnVent Electric plc | 23,4 | 3,9 | 18,0 | 4,0% | 0,9% | 3/10 |
| GRABGrab Holdings Limited | 53,1 | 2,1 | 198,3 | −0,1% | 0,0% | 1/10 |
| CNHCNH Industrial N.V. | 44,8 | 1,8 | — | — | 0,9% | —/10 |
Історія за фінансовими роками
З річних звітів SEC; кожен стовпчик — це фінансовий рік, позначений роком його завершення.
Звітність: U.S. SEC EDGAR · Співвідношення, розраховані AI-Stock Invest на основі публічних звітів та цін закриття · останній період 30 вер. 2026 · подано 26 жовт. 2026
Вийти з контракту тут · Споживачі ЄС: 14 днів на відмову від покупки.