STLAPStellantis N.V.
+1,8% сьогодні · −51,9% понад рік
1/10 Зведена оцінка від 1 до 10 того, як інструмент порівнюється з аналогами (той самий сектор і регіон) за опублікованими правилами. Вона описує сьогоднішні дані; це не прогноз ціни. Докладніше в глосарії → «Збалансований» — вище, ніж у 4% інструментів, які ми оцінюємо
Якість, Тренд, Стабільність: серед найслабших; ціна вища, ніж у більшості аналогів. Без дивідендів.
Оцінка Stellantis N.V. (STLAP) порівняно з конкурентами в секторі: P/B 0,2, дохідність вільного грошового потоку −104,9%, P/S 0,1.
Коефіцієнти порівняно з сектором
Медіани для Споживчі товари компаній того ж регіону (акції та REIT).
| Метрика | STLAP | Медіана сектора | порівняно з медіаною |
|---|---|---|---|
| P/E | — | 20,3 · n=25 | — |
| P/B | 0,2 | 2,8 · n=28 | 92% нижче |
| P/S | 0,1 | 1,6 · n=32 | 95% нижче |
| EV/EBIT | — | 19,1 · n=22 | — |
| Дохідність вільного грошового потоку | −104,9% | 5,5% · n=29 | 1 998% нижче |
| Дивідендна доходність | 0,00% | 1,39% · n=106 | 100% нижче |
| Рентабельність власного капіталу | −33,0% | 13,1% · n=36 | 353% нижче |
| Рентабельність інвестованого капіталу | −34,1% | 10,9% · n=34 | 411% нижче |
| Валова маржа | −1,4% | 51,7% · n=35 | 103% нижче |
| Чистий борг / EBITDA | — | 0,51 · n=31 | — |
Фактор вартості: 30 зі 100 у групі аналогів. Повний розбір балів →
Аналоги сектора
Найбільші компанії того ж сектора та регіону.
| MELIMercadoLibre Inc | 47,3 | 11,3 | 32,1 | 14,1% | 0,0% | 5/10 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RACEFerrari N.V. | 42,8 | 17,5 | 33,1 | 2,7% | 1,0% | 5/10 |
| RACEFerrari N.V. | 42,7 | 17,4 | 33,0 | 2,7% | 0,9% | 9/10 |
| JDJD.com | 14,0 | 1,2 | 65,1 | 4,1% | 3,6% | 2/10 |
| CPNGCoupang, Inc. | — | 10,8 | — | −1,3% | 0,0% | 1/10 |
| IHGInterContinental Hotels Group plc | 37,6 | — | 26,4 | 3,1% | 1,1% | 10/10 |
| QSRRestaurant Brands International Inc. | 18,2 | 6,9 | 15,6 | 5,8% | 3,3% | 2/10 |
| MGAMagna International Inc. | 22,2 | 1,5 | — | 12,4% | 3,0% | 9/10 |
| ASAmer Sports Inc. | 41,8 | 3,1 | 25,9 | 2,9% | 0,0% | 2/10 |
| YUMCYum China Holdings | 17,4 | 3,2 | 11,9 | 5,5% | 2,0% | 9/10 |
Історія за фінансовими роками
З річних звітів SEC; кожен стовпчик — це фінансовий рік, позначений роком його завершення.
Звітність: U.S. SEC EDGAR · Співвідношення, розраховані AI-Stock Invest на основі публічних звітів та цін закриття · останній період 31 груд. 2025 · подано 26 лют. 2026
Вийти з контракту тут · Споживачі ЄС: 14 днів на відмову від покупки.