MYEMyers Industries Inc.
+0,6% dziś · +57,5% ponad rok
9/10 Ocena od 1 do 10 pokazująca, jak instrument wypada na tle podobnych (ten sam sektor i region) według opublikowanych reguł. Opisuje dzisiejsze dane; nie jest prognozą ceny. Więcej w słowniku → «Zrównoważony» — wyższy niż 92% instrumentów, które oceniamy
Trend: wśród najlepszych w swojej grupie; wyceniane niżej niż większość porównywalnych. Stopa dywidendy 2,00%.
Wycena Myers Industries Inc. (MYE) na tle konkurencji sektorowej: P/E 35,4 (mediana sektora 23,0), P/B 3,3, EV/EBIT 13,7, rentowność wolnych przepływów pieniężnych 8,0%, P/S 1,2.
Wskaźniki vs sektor
Mediane Materiały spółek z tego samego regionu (akcje i REIT-y).
| Wskaźnik | MYE | Mediana sektora | względem mediany |
|---|---|---|---|
| C/Z | 35,4 | 23,0 · n=64 | 54% powyżej |
| C/WK | 3,3 | 2,0 · n=82 | 69% powyżej |
| C/S | 1,2 | 1,2 · n=82 | w pobliżu mediany |
| EV/EBIT | 13,7 | 19,5 · n=50 | 30% poniżej |
| Stopa wolnych przepływów pieniężnych | 8,0% | 3,7% · n=80 | 117% powyżej |
| Stopa dywidendy | 2,00% | 1,37% · n=89 | 46% powyżej |
| Zwrot z kapitału własnego | 9,7% | 10,3% · n=84 | 6% poniżej |
| Zwrot z zainwestowanego kapitału | 12,5% | 6,4% · n=65 | 97% powyżej |
| Marża brutto | 33,9% | 23,9% · n=83 | 42% powyżej |
| Dług netto / EBITDA | 2,19 | 2,41 · n=60 | 9% poniżej |
Współczynnik wartości: 77 na 100 w grupie porównawczej. Pełny rozkład oceny →
Spółki porównywalne sektora
Największe spółki z tego samego sektora i regionu.
| NEMNewmont | 13,6 | 3,5 | — | 8,0% | 0,9% | 9/10 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FCXFreeport-McMoRan | 24,9 | 4,1 | 14,1 | — | 0,9% | 6/10 |
| ECLEcolab | 40,5 | 8,1 | 33,4 | 2,1% | 1,0% | 7/10 |
| SHWSherwin-Williams | 31,1 | 20,9 | — | 3,7% | 1,2% | 8/10 |
| APDAir Products & Chemicals | — | 4,9 | — | −0,4% | 2,4% | 1/10 |
| CRHCRH plc | 17,7 | 2,5 | 14,7 | 4,0% | 1,2% | 5/10 |
| NUENucor | 19,3 | 2,5 | — | 2,8% | 0,9% | 8/10 |
| WCNWaste Connections | 41,7 | 6,0 | 32,1 | 2,6% | 0,8% | 6/10 |
| MLMMartin Marietta Materials | 16,0 | 2,1 | 37,7 | 2,4% | 0,6% | 1/10 |
| VMCVulcan Materials | 32,9 | 4,3 | 25,0 | 2,2% | 0,7% | 5/10 |
Historia roku obrachunkowego
Na podstawie rocznych sprawozdań SEC; każdy słupek to rok obrachunkowy, oznaczony rokiem jego zakończenia.
Sprawozdania: U.S. SEC EDGAR · wskaźniki obliczone przez AI-Stock Invest na podstawie publicznych sprawozdań i cen zamknięcia · najnowszy okres 30 wrz 2026 · złożono 29 paź 2026
WYCOFAJ SIĘ Z KONTRAKTU TUTAJ · Klienci z UE: 14 dni na odstąpienie od umowy.