TBBBBBB Foods Inc.
+3,3% dziś · +148,2% ponad rok
3/10 Ocena od 1 do 10 pokazująca, jak instrument wypada na tle podobnych (ten sam sektor i region) według opublikowanych reguł. Opisuje dzisiejsze dane; nie jest prognozą ceny. Więcej w słowniku → «Zrównoważony» — wyższy niż 47% instrumentów, które oceniamy
Trend: wśród najlepszych w swojej grupie; wyceniane wyżej niż większość porównywalnych. Brak dywidendy.
Wycena BBB Foods Inc. (TBBB) na tle konkurencji sektorowej: P/B 34,2, rentowność wolnych przepływów pieniężnych 0,8%, P/S 1,8.
Wskaźniki vs sektor
Mediane Dobra pierwszej potrzeby spółek z tego samego regionu (akcje i REIT-y).
| Wskaźnik | TBBB | Mediana sektora | względem mediany |
|---|---|---|---|
| C/Z | — | 18,3 · n=13 | — |
| C/WK | 34,2 | 2,1 · n=14 | 1 527% powyżej |
| C/S | 1,8 | 2,4 · n=14 | 24% poniżej |
| EV/EBIT | — | 14,3 · n=12 | — |
| Stopa wolnych przepływów pieniężnych | 0,8% | 5,6% · n=12 | 86% poniżej |
| Stopa dywidendy | 0,00% | 2,52% · n=52 | 100% poniżej |
| Zwrot z kapitału własnego | −69,6% | 16,5% · n=18 | 521% poniżej |
| Zwrot z zainwestowanego kapitału | −15,8% | 10,0% · n=17 | 257% poniżej |
| Marża brutto | 16,2% | 45,2% · n=16 | 64% poniżej |
| Dług netto / EBITDA | 0,90 | 2,49 · n=17 | 64% poniżej |
Współczynnik wartości: 15 na 100 w grupie porównawczej. Pełny rozkład oceny →
Spółki porównywalne sektora
Największe spółki z tego samego sektora i regionu.
| DEODiageo plc | 101,0 | 21,4 | 59,7 | — | 2,0% | 1/10 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ABIAnheuser-Busch InBev SA/NV | 22,3 | 1,7 | 14,6 | 7,4% | 1,5% | 6/10 |
| BUDAnheuser-Busch InBev | 22,0 | 1,7 | 14,4 | 7,5% | 1,3% | 6/10 |
| ULVRUnilever plc | 13,9 | 8,5 | 17,1 | 5,3% | 3,3% | 8/10 |
| BATSBritish American Tobacco plc | 14,2 | 2,4 | 14,1 | 5,3% | 5,2% | 5/10 |
| BTIBritish American Tobacco | 14,1 | 2,4 | 14,0 | 5,4% | 5,2% | 6/10 |
| DGEDiageo plc | 26,0 | 5,5 | 19,0 | — | 2,0% | 4/10 |
| HLNHaleon plc | 18,3 | 1,9 | 15,7 | 7,6% | 2,1% | 9/10 |
| JBSJBS N.V. | 7,1 | 1,7 | 2,5 | 5,8% | 7,7% | 1/10 |
| MICCThe Magnum Ice Cream Company N.V. | 37,5 | 17,6 | — | 1,1% | 0,0% | —/10 |
Historia roku obrachunkowego
Na podstawie rocznych sprawozdań SEC; każdy słupek to rok obrachunkowy, oznaczony rokiem jego zakończenia.
Sprawozdania: U.S. SEC EDGAR · wskaźniki obliczone przez AI-Stock Invest na podstawie publicznych sprawozdań i cen zamknięcia · najnowszy okres 31 gru 2025 · złożono 02 kwi 2026
WYCOFAJ SIĘ Z KONTRAKTU TUTAJ · Klienci z UE: 14 dni na odstąpienie od umowy.