SNNSmith & Nephew SNATS Inc.
−2,7% vandaag · −1,4% langer dan een jaar
4/10 Een samenvatting van 1–10 van hoe een instrument zich verhoudt tot vergelijkbare instrumenten (zelfde sector en regio) volgens gepubliceerde regels. Het beschrijft de huidige gegevens; het is geen prijsvoorspelling. Meer in de woordenlijst → «Gebalanceerd» — hoger dan 41% van de instrumenten die wij scoren
Trend: behoort tot de zwakste; geprijsd hoger dan de meeste vergelijkbare instrumenten (P/E 43,7). Dividendrendement 2,55%.
Smith & Nephew SNATS Inc. (SNN) waardering ten opzichte van sectorgenoten: P/E 43,7 (sectormediaan 17,9), P/B 5,2, EV/EBIT 37,7, Vrije kasstroomrendement 3,1%, P/S 4,4.
Ratios versus sector
Mediaan van Materialen bedrijven in dezelfde regio (aandelen en REITs).
| Cijfer | SNN | Sectormediaan | vs mediaan |
|---|---|---|---|
| P/E | 43,7 | 17,9 · n=34 | 144% boven |
| P/B | 5,2 | 2,7 · n=48 | 93% boven |
| P/S | 4,4 | 4,0 · n=43 | 11% boven |
| EV/EBIT | 37,7 | 15,6 · n=31 | 141% boven |
| Vrije kasstroomrendement | 3,1% | 2,2% · n=39 | 45% boven |
| Dividendrendement | 2,55% | 0,85% · n=102 | 199% boven |
| Rendement op eigen vermogen | 11,8% | 8,0% · n=59 | 48% boven |
| Rendement op geïnvesteerd kapitaal | 8,2% | 8,6% · n=45 | bij de mediaan |
| Brutomarge | 68,0% | 35,5% · n=48 | 91% boven |
| Nettoschuld / EBITDA | — | 0,50 · n=36 | — |
Value-factor: 23 van 100 binnen de peer group. Volledige scoreverdeling →
Sectorpeers
De grootste bedrijven van dezelfde sector en regio.
| LINLinde | 33,8 | 6,0 | 28,5 | 2,1% | 1,2% | 9/10 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SCCOSouthern Copper Corp | 22,2 | 10,4 | 14,1 | 4,0% | 3,6% | 6/10 |
| RIORio Tinto plc | 10,6 | 1,7 | 8,2 | 4,3% | 5,5% | 8/10 |
| AEMAgnico Eagle Mines | 21,5 | 3,9 | — | 4,6% | 0,9% | 6/10 |
| BBarrick Mining Corporation | 13,6 | 2,6 | — | 5,7% | 2,3% | 8/10 |
| WPMWheaton Precious Metals | 42,1 | 7,1 | 38,4 | — | 0,5% | 6/10 |
| VALEVale SA | 21,0 | 1,5 | — | — | 9,2% | —/10 |
| AUAngloGold Ashanti PLC | 17,8 | 5,8 | — | 7,1% | 4,9% | 8/10 |
| MTArcelorMittal SA | 14,8 | 0,9 | 15,6 | 1,0% | 1,2% | 3/10 |
| NTRNutrien | 15,3 | 1,4 | 11,8 | 6,1% | 3,1% | 9/10 |
Geschiedenis per boekjaar
Uit jaarlijkse SEC-aanvragen; elke balk is een boekjaar, gelabeld met het jaar waarin het eindigde.
Meldingen: U.S. SEC EDGAR · ratio's berekend door AI-Stock Invest uit openbare aanvragen en einde-van-dag-prijzen · laatste periode 31 dec 2025 · ingediend 16 mrt 2026
Hier opzeggen · EU-consumenten: 14 dagen bedenktijd bij aankoop.